NK Trnava se oprostila od kup natjecanja

Travanj 3, 2015, 13:24 Petar Baksa Kup
p1170646_722484

Jučer po iznimno jakom vjetru utakmica je odigrana pred 300-injak gledatelja. NK Trnava u prvih jedanaest bez trojice standardnih (S. Jakšić – ozljeda, D. Klarić – crveni karton i D. Vlašić – stigao tek na drugo poluvrijeme). Utakmica je počela po izrazito jakom vjetru koji je bio na strani domaćina i uvelike im pomogao tokom prvog poluvremena. Već u 3. minuti Bašnec se nalazi sam pred vratarem domaćina, ali ne uspijeva poentirati. U 9. minuti zasluženo vodstvo NK Trnave, Farkaš centrira u domaći peterac i Bašnec poentira za 0:1. U narednih nekoliko minuta još dvije-tri izvanredne prilike za nas, ali nije bilo koncentracije te rezultat ostaje isti. Domaći polako dolaze pred naš gol i oba puta prekida u samo tri minute preokreću rezultat, pet minuta kasnije povećavaju svoje vodstvo nakon naše greške u obrani. U 38. minuti glavni sudac g. SRNEC JEDINI od svih 300 prisutnih ne vidi igranje rukom(ruka iznad glave) domaćeg igrača u njihovom petercu i ne pokazuje na bijelu točku, da bi bilo još gore po nas iz kontre primamo još jedan gol i na semaforu stoji nezasluženih 4-1.

Kako je počelo drugo poluvrijeme tako je i stao iznimno jak vjetar. Ali naši dečki nisu se predali i imali su još 3-4 čiste situacije za postizanje pogotka, ali nije bilo koncentracije da bi na kraju primili još jedan gol za iznimno visokih 5-1. Kad se sve zbroji ovih 5-1 izgleda previsoko i totalno nezasluženo, ali to je nogomet i draž koju sa sobom nosi. K tome novinari portala eMedjimurje pišu “Međimurec petardom u polufinalu kupa” kao da su nas razmontirali, očito taj dotični novinar nije bio ni blizu jučerašnje utakmice u Dunjkovec-Pretetincu. NK Međimurcu želimo puno sreće u polufinalu u općinskom derbiju sa NK Nedelišće. Nama preostaje da se okrenemo prvenstvu, gdje nam već ove nedjelje na Uskrs dolazi lider NK Spartak iz Male Subotice i da nastavimo niz od 10 utakmica bez poraza u prvenstvu. Vidimo se na Uskrs u Goričanu na igralištu Gaj u 16h.

foto: emedjimurje.hr


Sponzori