Trnava lako do pobjede u susjedskom derbiju

Listopad 20, 2015, 20:23 admin Liga

U 10.kolu I. ŽNL Trnava je na domaćem terenu pred oko 350 gledatelja pobijedila NK Kraljevčan 38″ 3:1 (2:0). Već u 1. minuti Trnava je preko Magdalenića i Mlinarca imala dvije velike prilike koje je gostujući golman uspješno zaustavio. Nakon velikog pritiska Trnave u 25. minuti Tomica Mlinarec glavom je zabio za vodstvo 1:0. U 39. minuti David Vugrinec postiže vrlo lijep zgoditak iz slobodnog udarca, golman Majurec je nemoćno ispratio loptu koja odlazi u gornji desni kut za 2:0. U drugom poluvremenu gosti poslije prvog ozbiljnijeg napada i greške domaće obrane sretno smanjuju preko Štefoka na 2:1. U 70. minuti, Trnava poslije kornera vrlo lijepim udarcem glavom Renata Pintara zasluženo povećava rezultat na 3:1. Poslije toga vidjeli smo tri dobra prodora Hrvoja Markušića po lijevoj strani koje domaći nisu iskoristili za povećanje vodstva. Na kraju svega zaslužena i uvjerljiva pobjeda Trnave koja je mogla biti i uvjerljivija. Za Trnavu slijedi teško gostovanje u Palinovcu ali vjerujemo u nastavljanje pozitivnog niza.Sponzori